Aká je cena za fotenie?

Cena za  výsledné  dohodnuté diela  sa odvíja vždy  od náročnosti  Vašich požiadaviek.  Neexistuje zákazník,     s ktorým by sme sa ešte nedohodli.

 

Chceli by sme fotenie len vonku, na nami vybranom mieste…

Nie je problém. Sme vždy pripravení splniť Vám Vaše požiadavky. Vieme Vám poradiť tie najlepšie miesta v závislosti od počasia a v prípade jeho nepriazne máme pre Vás náhradné priestory – štúdio.

 

Koľko záberov robíte a koľko fotiek dostaneme?

Znova, všetko je vec dohody pri dojednaní termínu.  Pri reportážnych akciách však nerobíme fotografie na počet kusov, ale zameriavame sa na ich kvalitu a zachytenie celého deja. Vždy od nás dostanete všetky fotografie upravené v digitálnej  forme   a v dohodnutej cene dostanete ešte minimálne 100ks papierových fotiek, ktoré si sami vyberiete. Celkový počet fotografií je priamo úmerný akcii. Profesionálni fotografi vedia, kedy majú stlačiť spúšť.

 

Chceli by sme z našej svadby fotoknihu, obraz alebo….

V našom ateliéri si máte možnosť vybrať z niekoľkých druhov, ktoré vyrábame. Fotoknihy, vankúše, hrnčeky, obrazy, veľkoplošné fotografie množstvo ďalších prekvapení. V ateliéri  si môžete vybrať a pozrieť viac a hlavne práve aktuálnych ukážok našej práce.

 

 

 

 

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Navštívte nás priamo v našom ateliéri, zavolajte nám alebo nám napíšte. Radi Vám pomôžeme.